Warsztaty z robienia świec okopowych dla żołnierzy walczących w Ukrainie

Już w sobotę 25 marca 2023 r. zapraszamy na bezpłatne warsztaty z robienia świec okopowych, podczas których nauczymy się, jak je wykonać w duchu zero waste. Trafią one następnie do żołnierzy walczących w Ukrainie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Bażyńskiego 4, Gdańsk) na poziom 100.

Warsztaty poprowadzi Marta Karcz - koordynatorka zbiórki Studenci dla Ukrainy, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Filologii Angielskiej. To twórcza dusza, która w wolnych chwilach poświęca się pieczeniu różnego rodzaju ciast i ciasteczek. Swoje kreatywne zdolności potrafi przełożyć także na pole wszelkiego rodzaju robótek ręcznych, począwszy od szydełkowania po wytwarzanie własnej roboty świec.

Wpadnijcie pomóc i jednocześnie spędzić z nami bardzo miło czas.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Studenci dla Ukrainy, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku.

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 22. Marzec 2023 - 12:11; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 22. Marzec 2023 - 12:13; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska