Międzynarodowy kierunek studiów magisterskich: Democracy and Resilience in Modern Society na Uniwersytecie w Splicie

Faculty of Humanities and Social Sciences na Uniwersytecie w Splicie - uczelni partnerskiej UG - w ramach Konsorcjum SEA-EU, przygotował międzynarodowy kierunek studiów magisterskich "Democracy and Resilience in Modern Society". Wśród kadry akademickiej tego nowatorskiego kierunku znajdą się także trzy badaczki z Wydziału Historycznego UG - dr hab. Barbara Klassa, prof. UG, dr hab. Magdalena Nowak, prof. UG oraz dr hab. Iwona Sakowicz-Tebinka, prof. UG.

Zachęcamy do zapoznania się z programem. Podstawowe informacje znajdują się w załączonej broszurze. Więcej szczegółów na stronie Uniwersytetu w Splicie.

Data publikacji: środa, 22. Marzec 2023 - 09:30; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 22. Marzec 2023 - 10:09; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska