Publikacje studentów w najnowszym numerze czasopisma ,,In Gremium. Studia nad Historią, Kulturą i Polityką”

Miło nam poinformować, że w najnowszym numerze czasopisma ,,In Gremium. Studia nad Historią, Kulturą i Polityką” 16/2022, znajdującego się na liście ministerialnej (40 punktów), wydawanego przez Uniwersytet Zielonogórski, ukazały się publikacje dwojga studentów naszego wydziału (II rok studiów magisterskich) - Karoliny Hołubowicz oraz Wojciecha Wierzbickiego. Publikacje te bazują na pracach dyplomowych obronionych pod kierunkiem dr. Karola Kłodzińskiego.

Artykuł Pani Karoliny dotyczy postaci rzymskiego poety satyrycznego - Juwenalisa, a także jego stosunku do Egipcjan. Z kolei Pan Wojciech jest autorem recenzji książki ilustrującej dorobek numizmatyczny cesarza Hadriana.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w badaniach naukowych nad antykiem!

Data publikacji: wtorek, 28. luty 2023 - 08:29; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 28. luty 2023 - 08:31; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska