Nowe umowy Wydziału Historycznego w ramach Erasmus+ z ukraińskimi uczelniami

Informujemy, że Wydział Historyczny UG zawarł w ramach programu Erasmus+ dwie umowy o współpracy w semestrze letnim 2022/23 z ukraińskimi uczelniami: Narodowym Uniwersytetem Transportu w Kijowie i Narodowym Uniwersytetem im. V. Karazina w Charkowie. Umowy umożliwiają 3 studentom z Kijowa oraz 5 studentom z Charkowa spędzenie semestru letniego 2022/23 na Wydziale Historycznym. Także po trzech pracowników naukowo-dydaktycznych z obu uczelni będzie mogło przyjechać do nas na tygodniowe pobyty w ramach Teaching Mobility.

W zawieraniu umów pośredniczyła dr hab. Magdalena Nowak, prof. UG. Koordynatorem programu Erasmus+ na Wydziale Historycznym UG jest dr hab. Anna Mazurkiewicz, prof. UG, a koordynatorem programu w Instytucie Historii jest dr Piotr Derengowski.

Data publikacji: poniedziałek, 30. Styczeń 2023 - 11:28; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 31. Styczeń 2023 - 08:22; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska