Dr Wacław Kulczykowski oraz Mikołaj Kornacki - gośćmi programu "Dzień dobry tu Gdańsk" w TVP3 Gdańsk

W czwartek 26 stycznia br. dr Wacław Kulczykowski oraz Mikołaj Kornacki - student III roku na kierunku Historia i Przewodniczący Koła Naukowego UGranie - Uniwersyteckie Granie byli gośćmi porannego programu telewizyjnego "Dzień dobry tu Gdańsk" w studio TVP3 Gdańsk, podczas którego opowiedzieli o grach naukowych na Uniwersytecie Gdańskim, o powstaniu i profilu działalności samego Koła UGranie, a także o specjalności "Historia w przestrzeni medialnej" na Wydziale Historycznym UG. Zaprezentowali także przykłady gier, które mogą być wykorzystywane właśnie w przekazywaniu wiedzy historycznej.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania, które jest dostępne na stronie TVP

Data publikacji: piątek, 27. Styczeń 2023 - 14:44; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Styczeń 2023 - 09:10; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska