Współpraca Wydziału Historycznego UG z Valdosta State Univeristy, Georgia/USA

Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego od 5 lat rozwija partnerską współpracę z the Department of History, the College of Humanities and Social Sciences, Valdosta State Univeristy, Georgia, USA. Nadchodzący rok 2023 można śmiało nazwać „Rokiem Polskim na VSU”. W tym roku dwoje pracowników Wydziału - dr Piotr Derengowski i dr hab. Magdalena Nowak, prof. UG - odbędzie semestralne staże na tej uczelni, zacieśni się także wymiana studencka.

Po szczegóły odsyłamy do artykułu, który ukazał się w Newsletterze the College of Humanities and Social Sciences, VSU: 2023 is the Year of Poland for the VSU Department of History.

Data publikacji: środa, 14. Grudzień 2022 - 13:47; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 14. Grudzień 2022 - 13:48; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska