Porozmawiajmy o historii... powołania Uniwersytetu Gdańskiego

Rada Samorządu Studentów Wydziału Historycznego serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu "Porozmawiajmy o historii..."! Tym razem będzie ono dotyczyć powołania Uniwersytetu Gdańskiego!

W związku z tym, w progach naszego wydziału, będziemy mieli przyjemność gościć mgr. Dominika Bienia - asystenta w Zakładzie Teorii Polityki w Instytucie Politologii UG na Wydziale Nauk Społecznych, do którego zainteresowań badawczych należą: historia myśli społecznej i politycznej w XIX i XX wieku ze szczególnym uwzględnieniem koncepcji opozycji politycznej w PRL; historia szkolnictwa wyższego w Gdańsku po 1945 roku oraz metodologia badań w naukach społecznych.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia br. o godzinie 15.00 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym.

Data publikacji: poniedziałek, 12. Grudzień 2022 - 15:07; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 12. Grudzień 2022 - 15:11; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska