Podróże z antropologią! - "Szkoła w lesie. Edukacja wśród ludów tubylczych Amazonii (na przykładzie E’ñepá z Wenezueli)"

Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna zaprasza na spotkanie z cyklu Podróże z antropologią! pt. "Szkoła w lesie. Edukacja wśród ludów tubylczych Amazonii (na przykładzie E’ñepá z Wenezueli)".

Dr hab. Tarzycjusz Buliński opowie o tym, jak wygląda szkoła wśród ludów tubylczych Amazonii żyjących na obrzeżach społeczeństw narodowych Ameryki Południowej.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 listopada 2022 o godz. 19:00 w formie relacji live na stronie Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna na Facebooku.

Więcej informacji: Podróże z antropologią. Wenezuela – Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna

Wydarzenie na Facebooku.

Data publikacji: środa, 23. Listopad 2022 - 09:54; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 23. Listopad 2022 - 10:03; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska