Jubileusz 70-lecia Profesora Tadeusza Stegnera

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotr Stepnowski oraz Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG

serdecznie zapraszają na obchody Jubileuszu 70-lecia Profesora Tadeusza Stegnera.

Uroczystość odbędzie się 18 listopada 2022 r. (piątek) o godz. 13.00 w auli 1.43 na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas Jubileuszu odbędzie się promocja książki "Wędrówki po dziejach. Księga jubileuszowa Profesora Tadeusza Stegnera" pod redakcją Arkadiusza Janickiego i Iwony Janickiej, wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: poniedziałek, 14. Listopad 2022 - 15:33; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Listopad 2022 - 15:37; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska