Centrum Nauki Experyment w Gdyni zaprasza Studenckie Koła Naukowe do udziału w Festiwalu kół naukowych

Centrum Nauki Experyment w Gdyni zaprasza do udziału w Festiwalu kół naukowych odbywającym się w ramach wydarzenia ScienceCom 2022.

Festiwal odbędzie się 18 i 19 listopada w godz. 10:00 - 15:00 na terenie CN Experyment. Wydarzenie jest świetną okazją, aby zaprezentować gościom CNE, szkołom oraz grupom zorganizowanym działalność koła, a przede wszystkim poznać się wzajemnie. Całe wydarzanie zostanie zakończone wieczorem sieciującym 19 listopada w godz. 18:30-21:30.

Więcej informacji pod adresem: https://experyment.gdynia.pl/uczelnie/sciencecom-festiwal-kol-naukowych/sciencecom-2022-w-centrum-nauki-experyment/

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dn. 10.11.2022 r. na adres mailowy z.czaplinski@experyment.gdynia.pl, w tytule wpisując:
,,ScienceCom – bazar naukowy + nazwa zgłaszanego koła”.

Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć wypełnione formularze oświadczenia KRK dotyczące wszystkich osób reprezentujących koło podczas festiwal.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu koła do wydarzenia decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu koła do udziału w bazarze naukowym CN Experyment powiadomi do dnia 15.11.2022 r.

Data publikacji: środa, 2. Listopad 2022 - 12:54; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 2. Listopad 2022 - 12:55; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska