Perspektywy z językiem niemieckim dla studentów i doktorantów

W dniu 27 października 2022 r. (czwartek) w holu Wydziału Historycznego UG (ul. Wita Stwosza 55) w godzinach 10.00-13.00 odbędzie się, zorganizowana przez Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej DAAD, promocja stypendiów, kursów językowych w centrum Herdera i pracy w niemieckich firmach (w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele trzech niemieckich firm Bayer, Thyssen-Krupp, Deutsche Bahn).

W imieniu dr. Timo Janca z Instytutu Filologii Germańskiej UG zachęcamy do udziału w wydarzeniu studentów, doktorantów i wszystkie osoby zainteresowane perspektywami rozwoju w zakresie języka niemieckiego.

Data publikacji: środa, 26. Październik 2022 - 09:44; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 26. Październik 2022 - 09:48; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska