Samorząd Studencki WH zaprasza studentów 1 roku studiów na wspólny spacer po Gdańsku!

Drodzy Koledzy i Drogie Koleżanki - Studenci i Studentki I roku Wydziału Historycznego UG!

3 października rozpoczęliście kolejny ważny etap w Waszym życiu - studia.

Bardzo dobrze wiemy, że początki bywają trudne i często niełatwo jest odnaleźć się w nowym środowisku.

By pomóc zaadaptować się Wam w Gdańsku, serdecznie zapraszamy Was na spacer z przewodnikiem po Starym Mieście i Głównym Mieście.

Rejestracja uczestników trwa do 17.10.2022r. do godz. 8:00. Szczegóły dotyczące wyjścia zostaną przekazane mailowo po wyborze preferowanego terminu.

Samorząd Studencki Wydziału Historycznego UG.

Data publikacji: środa, 12. Październik 2022 - 10:15; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 12. Październik 2022 - 15:10; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska