Zbiórka WH dla córki śp. dr hab. Barbary Okoniewskiej, em. prof. UG

W imieniu Dziekana Wydziału Historycznego, dr. hab. Arkadiusza Janickiego, prof. UG zwracamy się z prośbą o wsparcie zbiórki dla Anny Okoniewskiej córki przedwcześnie zmarłej śp. dr hab. Barbary Okoniewskiej, em. prof. UG

1

Pani Anna w wieku dwudziestu lat została potrącona przez samochód, co uczyniło z niej osobę uzależnioną od pomocy innych. Prof. Okoniewska, przechodząc na wcześniejszą emeryturę, poświęciła się całkowicie opiece nad swoją wymagającą stałej pomocy córką.

Chcemy zatem ulżyć córce śp. p. Profesor przynajmniej w najbliższych dniach i tygodniach, kiedy strata Matki i jedynej żywicielki jest najbardziej odczuwalna. Pomóżmy choć trochę, choć na tyle, na ile możemy. Niech będą to nawet drobne sumy!

Działając wspólnie w ciągu 24 godzin już osiągnęliśmy wstępnie założony cel 3000 zł. Dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom i prosimy o dalsze nieustające wsparcie. Im więcej środków zostanie zebranych tym wsparcie dla p. Anny będzie większe. Zebrane środki przekażemy na konto p. Anny Okoniewskiej.

Prosimy wszystkich członków społeczności akademickiej Wydziału Historycznego, wszystkich przyjaciół śp. Barbary i wszystkich, którym sprawy naszej społeczności są bliskie, aby wsparli nawet niewielkim datkiem zbiórkę, która aktywna będzie do 19 października!

Link do zbiórki:

Wydział Historyczny UG dla Anny Okoniewskiej - - Zbiórki internetowe Zbieram.pl

1

Załącznik Rozmiar
Biogram prof. Barbary Okoniewskiej 247.71 KB

Data publikacji: środa, 5. Październik 2022 - 15:09; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Październik 2022 - 11:15; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz