NAWA: nabór do programu wymiany osobowej studentów i naukowców

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej rozpoczęła nabór do programu wymiany osobowej studentów i naukowców. Program umożliwia zarówno krótsze, jak i dłuższe wyjazdy trwające od 5 dni do 12 miesięcy.

NAWA realizuje programy wymiany akademickiej w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z m.in. następującymi krajami: Białoruś, Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam.

Więcej informacji na stronie NAWA

Formularz zgłoszenia z uczelni można uzyskać w Biurze Współpracy Międzynarodowej (Magdalena Zieniutycz, tel. +48 58 523 25 56, e-mail: magdalena.zieniutycz@ug.edu.pl).

Data publikacji: środa, 4. Listopad 2020 - 11:25; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: środa, 4. Listopad 2020 - 11:25; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski