fbpx Nowa wersja strony projektu Archeologia Live & Online | Wydział Historyczny

Nowa wersja strony projektu Archeologia Live & Online

Zapraszamy na nową stronę internetową projektu Archeologia Live & Online, który od 2015 r. jest realizowany na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego.

W jednym miejscu znajdują się:

-- najważniejsze informacje o projekcie Archeologia Live & Online

-- gry komputerowe: Excavate! (2015) oraz Waterworks! (już wkrótce!)

-- Wirtualny Dziennik Badań

-- Informacje o badaniach w Grudziądzu (2016-2020) i Nowym Monasterzysku (2014-2015)

-- Formularz kontaktowy

Wszystkie treści na stronie są opracowane w dwóch językach - polskim oraz angielskim.

Strona związana jest m.in. z powstającą naukową, historyczno-archeologiczną, grą komputerową "Waterworks!", która już niebawem zostanie opublikowana na tej witrynie.

Gra powstaje pod patronatem Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego, Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu oraz Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni w Grudziądzu i jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
środa, 24 czerwca 2020 roku, 9:08