UWAGA! Zmiana trybu funkcjonowania Dziekanatu i Sekretariatów WH UG

AKTUALIZACJA - 23.03.2020

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 18 marca br. do odwołania:
  • dziekanat ds. studenckich,

• dziekanat ds. doktoranckich

• sekretariaty Instytutu Historii, Instytutu Historii Sztuki oraz Instytutu Archeologii i Etnologii
są nieczynne. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z poszczególnymi pracownikami.

Dyżur pracownika administracyjnego Wydziału Historycznego UG odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00.

• Konsultacje wykładowców prowadzone są w trybie online.

Uprzejmie prosimy o załatwianie wyłącznie pilnych spraw, które wymagają Państwa osobistego stawiennictwa na Wydziale Historycznym. Pozostałe sprawy (w tym składanie wniosków, podań, itp.) należy załatwiać poprzez pocztę tradycyjną oraz drogą e-mailową lub telefoniczną.

Jednocześnie uprzejmie proszę o unikanie tworzenia większych skupisk ludzkich w budynku Wydziału Historycznego UG i w obrębie Kampusu UG.

Data publikacji: środa, 11. Marzec 2020 - 13:49; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Czerwiec 2020 - 11:59; osoba wprowadzająca: Arkadiusz Smykowski