fbpx Wykład otwarty dr Patricii Aranha: "Mapping Brazilian last frontier..." | Wydział Historyczny

Wykład otwarty dr Patricii Aranha: "Mapping Brazilian last frontier..."

Zakład Etnologii i Antropologii Kulturowej UG serdecznie zaprasza
na wykład Pani doktor Patricii Aranha:

„Mapping Brazilian last frontier: cartographic representations, indigenous societies and development challenges”

Wykład odbędzie się w dniu 23 stycznia (czwartek) o godz. 13:30  w Instytucie Archeologii i Etnologii przy ul. Bielańskiej 5 w Sali nr 30.

1

Doktor Patricia Aranha prowadzi badania związane z m.in. geografią wiedzy i geografią kulturową, zwłaszcza regionu Amazonii oraz teorią i historią historiografii,. Związana jest z Ibero-Amerikanisches Institut w Berlinie oraz Universidade de São Paulo w Brazylii. Obecnie odbywa staż podoktorski na Wydziale Historycznym im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

piątek, 10 stycznia 2020 roku, 10:23