fbpx Koło Naukowe Studentów Archeologii UG na festiwalu ScienceCom w Gdyni | Wydział Historyczny

Koło Naukowe Studentów Archeologii UG na festiwalu ScienceCom w Gdyni

Koło Naukowe Studentów Archeologii UG na festiwalu ScienceCom w Gdyni

Studenci z koła naukowego biorą udział w wydarzeniach i warsztatach gdyńskiego festiwalu kół naukowych i środowisk akademickich. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Nauki EXPERYMENT.

KNSA UG zorganizowało stanowisko wystawowe z pokazami: DAWNE BROŃ I NARZĘDZIA - JAK TO JEST ZROBIONE? JAK TO DZIAŁA? Na stanowisku byli również obecni studenci z Studenckiego Koła Naukowego Archeologii Śródziemnomorskiej. Pokazy zainteresowały wielu odwiedzających. Dla uczestników zorganizowano serie wydarzeń i warsztatów w tym Treningi kreatywności czy Sztuka wystąpień publicznych. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach KNSA UG!

sobota, 23 listopada 2019 roku, 11:46