Koło Naukowe Studentów Archeologii UG na festiwalu ScienceCom w Gdyni

Studenci z koła naukowego biorą udział w wydarzeniach i warsztatach gdyńskiego festiwalu kół naukowych i środowisk akademickich. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Nauki EXPERYMENT.

KNSA UG zorganizowało stanowisko wystawowe z pokazami: DAWNE BROŃ I NARZĘDZIA - JAK TO JEST ZROBIONE? JAK TO DZIAŁA? Na stanowisku byli również obecni studenci z Studenckiego Koła Naukowego Archeologii Śródziemnomorskiej. Pokazy zainteresowały wielu odwiedzających. Dla uczestników zorganizowano serie wydarzeń i warsztatów w tym Treningi kreatywności czy Sztuka wystąpień publicznych. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach KNSA UG!

Data publikacji: sobota, 23. Listopad 2019 - 11:44; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: sobota, 23. Listopad 2019 - 11:46; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski