Odkryj Owidz - wyniki badań archeologicznych

Tegoroczny sezon badawczy na Grodzisku w Owidz w ramach projektu ArchaeoBalt powoli dobiega końca. Czas na pierwsze podsumowania.

Serdecznie zapraszamy 17 lipca o godzinie 13:00 do Grodziska w Owidzu na opowieść o wynikach badań archeologicznych w tym niezwykłym miejscu.

Wykład poprowadzą Bartosz Świątkowski i Karolina Czonstke z Instytutu Archeologii i Etnologii Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Historyczny UG.

Projekt  ArchaeoBalt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

owidz

Data publikacji: wtorek, 16. Lipiec 2019 - 12:58; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Lipiec 2019 - 12:58; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski