Konkurs o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej

Instytut Historii na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza VII edycję konkursu o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej obronionej w Instytucie Historii Uniwersytetu Gdańskiego.

Do VII edycji konkursu mogą być zgłoszone prace magisterskie obronione w okresie między 1 września 2018 a 31 lipca 2019 roku.

Z wnioskiem o przyznanie Nagrody występuje promotor pracy magisterskiej. Nagrodę przyznaje Kapituła Nagrody w postępowaniu konkursowym. Kapituła Nagrody może podjąć również decyzję o przyznaniu do dwóch Wyróżnień dla prac, które w postępowaniu konkursowym zajęły 2 i 3 lokatę.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma:

nagrodę finansową w wysokości 700 zł

nagrodę rzeczową w postaci najnowszych publikacji historycznych

pamiątkowy dyplom

statuetkę

Autor wyróżnionej pracy magisterskiej otrzyma:

nagrodę rzeczową w postaci najnowszych publikacji historycznych

pamiątkowy dyplom

statuetkę

Termin składania wniosków o przyznanie Nagrody upływa 31.07.2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste uhonorowanie zwycięzców nastąpi podczas inauguracji nowego roku akademickiego 2019-2020 w październiku 2019 r.

Szczegółowe zasady przeprowadzania konkursu określa Regulamin Nagrody zamieszczony na stronie internetowej Wydziału Historii UG.

Data publikacji: poniedziałek, 1. Lipiec 2019 - 14:45; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Lipiec 2019 - 09:43; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski