Wykład z Ochrony Własności Intelektualnej

UWAGA!

Wykład z Ochrony własności intelektualnej dla studentów studiów stacjonarnych kierunków:

HISTORIA (studia I stopnia, I rok)
ETNOLOGIA (studia II stopnia, I rok)

odbędzie się dnia 21 maja 2019 r. (wtorek) o godzinie 17:00 w sali 1.45 w budynku Wydziału Historycznego przy ul Wita Stwosza 55.
Na wykład mogą wejść tylko studenci będący na liście.

Pozostali studenci WH, którzy nie zaliczyli dotychczas obligatoryjnego szkolenia z ochrony własności intelektualnej, mają obowiązek zgłosić chęć zaliczenia w powyższym terminie w dziekanacie Wydziału Historycznego w terminie do 17 maja b.r.

W razie wątpliwości, proszę o kontakt z wydziałowym koordynatorem Modułu Kształcenia, Panią Lidią Muszyńską.

Data publikacji: czwartek, 9. Maj 2019 - 14:04; osoba wprowadzająca: Dominik Walczak Ostatnia zmiana: czwartek, 9. Maj 2019 - 14:04; osoba wprowadzająca: Dominik Walczak