Warsztaty z języka greckiego

WARSZTATY Z JĘZYKA GRECKIEGO
W imieniu Studenckiego Koła Nukowego Archeologii Śródziemnomorskiej i Wydziału Historycznego UG chcemy serdecznie zaprosić wszystkich Zainteresowanych na cykl zajęć poświęconych starożytnemu językowi greckiemu. Zajęcia poprowadzi prof. UG dr hab. Anna Marchewka.

Warsztaty będą polegały na wprowadzeniu początkowych zasad gramatycznych języka oraz alfabetu greckiego. Chętni będą mieli okazję wysłuchać wykładów dotyczących zmian języka greckiego jakie zaszły od starożytności.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 kwietnia o godz. 15.00 na Wydziale Historycznym (ul. Wita Stwosza 55, Gdańsk), Katedra Filologii Klasycznej, sala 4.65.

Data publikacji: poniedziałek, 25. Marzec 2019 - 08:30; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 25. Marzec 2019 - 08:35; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski