"Zawód z pasją", czyli praca po Niemcoznawstwie | Wydział Historyczny

"Zawód z pasją", czyli praca po Niemcoznawstwie

Jak najlepiej udowodnić, że kierunki na Wydziale Historycznym UG są perspektywiczne i zapewniają atrakcyjną pracę?

Najlepiej pokazując to na przykładzie!

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Piątkowskim, absolwentem kierunku Niemcoznawstwo na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Pan Tomasz rozpoczął studia nie znając wcale języka niemieckiego. Szybko nauczył się języka na tyle dobrze, że pojechał do Niemiec w ramach uniwersyteckiego programu Erasmus+, następnie dostał się na staż w BMW w Bawarii. Teraz pracuje w Trójmieście w centrum usług wspólnych (shared services center/business process offshoring - SSC/BPO) koncernu Bayer w sektorze finansów. Zobacz na czym polega jego praca i co mu dały studia na Niemcoznawstwie na UG.

środa, 10 października 2018 roku, 18:01