XLV Olimpiada Historyczna

Polskie Towarzystwo Historyczne ma przyjemność zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XLV Olimpiadzie Historycznej. Olimpiada składa się z trzech etapów – szkolnego, okręgowego oraz centralnego.
Warunkiem udziału jest rejestracja chętnych na stronie www.olimpiadahistoryczna.pl , której dokonują Komisje Szkolne. Na podanej stronie uczniowie mogą zapoznać się z aktualnym wykazem lektur oraz podręczników. Wszelkie informacje o sposobie postępowania oraz harmonogramie OH można znajdują się w poniższych załącznikach. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami!

Data publikacji: poniedziałek, 10. Wrzesień 2018 - 15:08; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: piątek, 19. Październik 2018 - 12:19; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski