Studenci z Valdosta State University z wizytą na UG

W dniach13 -26 lipca 2018 w Gdańsku przebywali studenci z uczelni partnerskiej UG - Valdosta State University.

Młodzi Amerykanie poznawali historię Trójmiasta i regionu dzięki zaangażowaniu wykładowców Wydziału Historycznego UG:

prof. dr hab. Beacie Możejko, dr Magdalenie Nowak, dr. Piotrowi Derengowskiemu oraz dr hab. Annie Mazurkiewicz, prof. UG.

Udział w spotkaniach z gośćmi z Georgii wzięli również studenci UG - członkowie Naukowego Koła Historyków oraz studenci gdańskiej amerykanistyki.

Wszyscy uczestnicy kursu letniego z Valdosty zapowiedzieli swój powrót do Gdańska w kolejnych latach."

Data publikacji: piątek, 3. Sierpień 2018 - 08:33; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 22. Sierpień 2018 - 12:27; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny