Prof. Ivan P. Nikolov, gościem Wydziału Historycznego UG

7 czerwca 2018 na UG gościł Dyrektor Centrum Programów Międzynarodowych Valdosta State University (USA) - Prof. Ivan P. Nikolov.
Celem wizyty było zacieśnienie współpracy pomiędzy VSU a Wydziałem Historycznym UG, z którym amerykańska uczelnia podpisała umowę w 2017 roku.
Poza władzami uczelni, wydziału i instytutu prof. Nikolov spotkał się także z wykładowcami UG. W nadchodzącym roku akademickim (2018/2019) dwoje z nich:
dr hab. Anna Mazurkiewicz, prof. UG i dr Piotr Derengowski wyjadą do uczelni partnerskiej aby poprowadzić tam wykłady dot. relacji amerykańsko-polskich.
Współpraca będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Data publikacji: piątek, 3. Sierpień 2018 - 08:17; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 3. Sierpień 2018 - 08:18; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny