Informacje dla studentów I roku studiów

INFORMACJA DLA STUDENTÓW I ROKU

WYDZIAŁU HISTORYCZNEGO
(rok akademicki 2016/2017)

30/09/2016 (piątek) – dziekanat będzie czynny TYLKO DLA STUDENTÓW I roku

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Historycznym - godz. 10.00, aula 1.43 (ul. W. Stwosza 55, Gdańsk Przymorze)

Wydawanie legitymacji studenckich dla studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia dla wszystkich kierunków po zakończeniu uroczystości inauguracji roku akademickiego dziekanat, pok. 2.57 (ul. W. Stwosza 55, Gdańsk Przymorze)

UWAGA:

·         Warunkiem wydania legitymacji jest dostarczenie do dziekanatu podpisanej przez studenta umowy (w dwóch egzemplarzach) o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne świadczone przez Uniwersytet Gdański dla studentów studiów stacjonarnych. Umowę należy wydrukować z Portalu Studenta: https://ps.ug.edu.pl

·         Szkolenie biblioteczne online jest obowiązkowe dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Zaliczenie testu (znajdującego się na końcu szkolenia) będzie aktywowało konto czytelnika. Studenci I roku studiów UG zapisywani są automatycznie. Elektroniczna legitymacja studencka jest jednocześnie kartą biblioteczną.

·         Szkolenie BHP - obowiązkowe szkolenie odbywa się online i kończy się testem zaliczeniowym – zaświadczenie o ukończeniu kursu należy wydrukować i dostarczyć do dziekanatu do dnia 28.10.2016 r.

·         Wykład z Ochrony własności intelektualnej jest obowiązkowy dla wszystkich studentów I roku Wydziału Historycznego i odbędzie się w jednym terminie, o którym poinformujemy w trakcie roku akademickiego.

·         Pozostałe informacje ważne dla studentów I roku będą zamieszczane na wydziałowej stronie internetowej: www.historia.ug.edu.pl oraz na Portalu Studenta https://ps.ug.edu.pl

Obowiązkowe spotkania studentów z władzami w Instytutach:

30/09/2016 (piątek)

Ø  Instytut Historii - ul. W. Stwosza 55, Gdańsk Przymorze - Uniwersytet

godz.   9.00     – Historia (aula 1.46)

godz. 12.00     – Krajoznawstwo i turystyka historyczna (aula 1.46)

godz. 13.00     – Niemcoznawstwo (aula 1.46)

godz. 14.00     – Religioznawstwo (aula 1.46)

30/09/2016 (piątek)

Ø  Instytut Historii Sztuki - ul. Bielańska 5, Gdańsk Główny

godz. 14.00     – Historia Sztuki (sala 55)

03/10/2016 (poniedziałek)