Spotkanie z konsulem USA na Uniwersytecie Gdańskim

Ambasada Amerykańska w Warszawie, Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu oraz radio MORS zapraszają na spotkanie z konsulem USA, panem Kyle A. Fishman, attaché Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie który:

- przedstawi program Summer Work and Travel oraz inne programy wymiany dostępne dla studentów na terenie USA,

- wyjaśni ułatwienia dla studentów oraz zasady oraz proces wizowy,

- odpowie na pytania i weźmie udział w krótkiej dyskusji

15 marca 2016 roku, wtorek, godzina 13:30 - Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, aula S 207

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/451444475045507/

W spotkaniu wezmą udział studenci którzy uczestniczyli w programach wymiany kulturowej, więc będzie okazja do zadawania pytań oraz uzyskania szczegółowych informacji.

Wstęp jest wolny.

Data publikacji: piątek, 11. Marzec 2016 - 10:11; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: piątek, 11. Marzec 2016 - 10:11; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra