Nabór do wystawy amatorskich prac plastycznych

Serdecznie zapraszamy Studentów Uniwersytetu Gdańskiego na nabór do wystawy amatorskich prac malarskich i rysunkowych. Wystawa „Amatwórszczyzna”, organizowana przez studentów II roku kulturoznawstwa, odbędzie się podczas tegorocznej edycji Kampusu COOLtury. Zbiórka i selekcja prac będzie prowadzona do 24 kwietnia 2016 roku. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wstępny kontakt mailowy pod adresem amatwor@gmail.com. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wystawy. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Dane kontaktowe:
Projekt „Amatwórszczyzna”
wystawa prac organizowana przez studentów II roku kulturoznawstwa: Fabiana Maślonkowskiego, Katarzynę Pypeć oraz Klaudię Wojciechowską
adres mailowy: amatwor@gmail.com

Data publikacji: środa, 2. Marzec 2016 - 14:43; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: czwartek, 3. Marzec 2016 - 13:16; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra