Informacja dla studentów Wydz. Historycznego

Uwaga!!!

Zajęcia dydaktyczne na Wydziale Historycznym rozpoczynają się 5 października 2015 r. /poniedziałek/

Studenci I roku

Dnia 1 października 2015 o godz. 10.00 w auli Wydziału, sala nr 1.43 w Gdańsku-Oliwie, ul. Wita Stwosza 55 odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego.

Po inauguracji można będzie odbierać legitymacje studenckie w dziekanacie  wyjątkowo pok. 2.57  (dotyczy osób, które złożyły wniosek na portalu studenta, umieściły zeskanowane zdjęcie legitymacyjne i dokonały wpłaty w wysokości 17,- zł na konto wygenerowane z portalu studenta).

Dziekanat dla wszystkich kierunków Wydziału Historycznego mieści się w Gdańsku-Oliwie, ul. Wita Stwosza 55,  I piętro; pok. 2.57 (sprawy socjalne) i 2.57 a – sprawy  toku studiów

Czynny jest  dla studentów :

- wtorek, czwartek, piątek – 10.00 – 13.00

- środa – 11.00 – 15.00

W poniedziałki – dziekanat - NIECZYNNY

Studenci I roku są zobowiązani do 15 października br. dostarczyć do dziekanatu dwa wydrukowane, wypełnione, podpisane egzemplarze umowy o studiowaniu z portalu studenta  i zrobić kurs BHP (portal studenta) oraz  dostarczyć oświadczenie o jego zrealizowaniu do dziekanatu do 30  października br.

Aby korzystać z biblioteki UG należy odbyć szkolenie biblioteczne na portalu studenta.

Uwaga  studenci kierunków:

- archeologia

- etnologia

- historia sztuki

Zajęcia na w. kierunkach odbywają si ę w Gdańsku Głównym ul. Bielańska 5 !

Data publikacji: wtorek, 29. Wrzesień 2015 - 10:07; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Wrzesień 2015 - 10:07; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra