Wystawa „The Stranger to Citizens”

W dniu 8 października 2014 roku w holu Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy zatytułowanej „The Stranger to Citizens”, a przygotowanej przez Ambasadę Irlandii w Polsce. W imieniu władz Wydziału Historycznego zgromadzonych powitał prodziekan ds. kształcenia i studentów prof. UG, dr hab. Arnold Kłonczyński, natomiast w imieniu ambasady irlandzkiej Drugi Sekretarz i Konsul Ambasady Irlandii w Polsce - Jane McCulloch. Wystawę będzie można oglądać do 7 listopada 2014 roku. Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: piątek, 10. Październik 2014 - 15:00; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Październik 2014 - 14:59; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra