Wykład Komisarza Unii Europejskiej ds. budżetu i programowania finansowego Janusza Lewandowskiego

Zapraszamy na wykład Janusza Lewandowskiego, Komisarza Unii Europejskiej ds. budżetu i programowania finansowego pt. Polska bezpieczna w   Unii Europejskiej? Energetyka i Finanse. Wykład odbędzie się w ramach projektu Akademia EFC, inicjatywy Europejskiego Kongresu Finansowego skierowanej do studentów i młodych absolwentów.

Komentarze do wykładu Komisarza Janusza Lewandowskiego wygłoszą:

-  Pan Mirosław Bieliński, Prezes Zarządu ENERGA S.A.

-  Prof. UG, dr hab. Krzysztof Dobrowolski, Dziekan Wydziału Ekonomicznego UG

-  Pan Adam Maciejewski, Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Wykład odbędzie się 13 maja w godzinach 11:30-13:00, w auli im. Tadeusza Ocioszyńskiego na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie, przy ulicy Armii Krajowej 119/121.

Data publikacji: środa, 7. Maj 2014 - 08:38; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: środa, 8. Październik 2014 - 12:39; osoba wprowadzająca: Ewa Jaros