Pokieruj swoją karierą naukową! Rusza nabór do programu Bekker NAWA!

Program Bekker NAWA oferuje doktorantom i naukowcom z polskich instytucji akademickich i naukowych możliwość odbycia stażu podoktorskiego lub realizacji części kształcenia doktorskiego, realizacji prac badawczych wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy, pozyskania materiałów do pracy naukowej oraz nawiązania długofalowych relacji z zagranicznymi zespołami naukowymi.

Stypendyści dotychczasowych edycji programu realizowali/realizują swoje projekty w najlepszych ośrodkach na świecie, takich jak: California-Berkeley, California Institute of Technology, Cambridge, Columbia, Harvard, Massachusetts Institute of Technology, Oxford, Princeton, Stanford oraz University of Chicago.
Mobilność międzynarodowa stwarza szansę prowadzenia badań, ale również daje możliwość nawiązania długofalowej współpracy z wybitnymi naukowcami z całego świata.

Nabór wniosków w tegorocznej edycji prowadzony jest w terminie od 17 marca do 10 maja 2022 r.

Więcej informacji: Pokieruj swoją karierą naukową! Otwieramy nabór do piątej edycji programu Bekker NAWA - NAWA

Data publikacji: czwartek, 24. Marzec 2022 - 14:23; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 24. Marzec 2022 - 14:23; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz