Solidarni z Ukrainą - stanowisko Rady Wydziału Historycznego UG

Rada Wydziału Historycznego UG podczas posiedzenia  w dniu 25 lutego 2022r. podjęła uchwałę dotyczącą stanowiska w kwestii poparcia dla Ukrainy.

Члени Вченої ради Історичного факультету Гданського університету висловлюють свою солідарність з українськими громадянами. Україна стала об’єктом атаки з боку Росії. Ми з Вами, дорогі наші рідні, друзі і співробітники, студенти, докторанти Гланського університету, співчуваємо і розуміємо Вашу тривогу. Ми готові допомогти.
Наш координатор: проф. Ігор Галагіда igor.halagida@ug.edu.pl

Członkowie Rady Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego wyrażają solidarność z mieszkańcami Ukrainy, których ojczyzna jest przedmiotem militarnej napaści ze strony Rosji. Łączymy się w niepokoju o naszych krewnych, przyjaciół i współpracowników, o bliskich naszych studentów, doktorantów i pracowników UG pochodzących z Ukrainy. Jesteśmy gotowi do niesienia pomocy.
Koordynatorem do spraw organizacji wsparcia dla Ukrainy na naszym wydziale jest prof. dr hab. Igor Hałagidaigor.halagida@ug.edu.pl

Data publikacji: niedziela, 27. luty 2022 - 18:11; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: niedziela, 27. luty 2022 - 18:33; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz