prof. dr hab. Beata Możejko w dyskusji Humanistyka (dla) zrównoważonego rozwoju w ramach Programu Kulturalnie o zrównoważonym rozwoju.

Inauguracja Programu Kulturalnie o zrównoważonym rozwoju

Serdecznie zapraszamy Państwa 14.01.2022 r. o godzinie 11.00 do Sali teatralnej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego na spotkanie otwierające rok spotkań służących pogłębianiu refleksji nad czwartym filarem zrównoważonego rozwoju, którym niewątpliwie jest szeroko rozumiana kultura.

W programie przewidziana jest dyskusja pt. Humanistyka (dla) zrównoważonego rozwoju, w której udział weźmie między innymi prof. dr hab. Beaty Możejko z Instytutu Historii z Wydziału Historycznego.

Więcej informacji dot. wydarzenia odnajdziecie Państwo na stronie:

Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o zgłoszenie udziału za pośrednictwem formularza.

Data publikacji: czwartek, 13. Styczeń 2022 - 20:23; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Styczeń 2022 - 20:23; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz