Ścigany Bogdan Borusewicz 40. Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Ścigany. Bogdan Borusewicz.

40. rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego - otwarcie wystawy i spotkanie

Z okazji 40. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego Dziekan Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego dr. hab. Arkadiusz Janicki prof. UG, Biuro Marszałka Bogdana Borusewicza oraz Europejskie Centrum Solidarności zapraszają na zwiedzanie wystawy pt. "Ścigany. Bogdan Borusewicz. 40. Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego", która prezentowana jest w budynku Wydziału Historycznego UG na kampusie uniwersyteckim.

Otwarciu wystawy towarzyszyło spotkanie z Marszałkiem Bogdanem Borusewiczem, które odbyło się 09.12.2021 roku o godz. 13.00 na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: poniedziałek, 6. Grudzień 2021 - 14:46; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Grudzień 2021 - 12:15; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski