Zasady bezpieczeństwa związane z ochroną zdrowia w okresie zagrożenia pandemicznego

Szanowni Państwo,

od początku roku akademickiego na terenie Uniwersytetu Gdańskiego obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z ochroną zdrowia w okresie zagrożenia pandemicznego, w tym noszenie maseczek zakrywających nos i usta w przestrzeniach wspólnych oraz stosowanie środków dezynfekcyjnych.

Straż uniwersytecka  nie będzie wpuszczała na teren budynków UG osób nieprzestrzegających tych przepisów. Będzie też monitorowała  przestrzeganie tych zasad w przestrzeniach wspólnych.

Osoby  niestosujące się do wyżej wymienionych regulacji będą musiały opuścić budynek. Dotyczy to wszystkich obiektów należących do uczelni, w tym akademików i hoteli asystenckich.

Władze Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: środa, 1. Grudzień 2021 - 13:34; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: środa, 1. Grudzień 2021 - 13:34; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski