Przygotowujemy się do zawodu nauczyciela historii!

Na początku tego roku akademickiego studenci III roku historii w ramach przedmiotu dydaktyka historii przygotowali symulację dwóch wycieczek szkolnych. W rolę nauczycieli wcielili się panowie Konrad Jędrzejewski i Bartosz Plata, którzy swoich ,,uczniów” oprowadzili po kampusie Uniwersytetu Gdańskiego oraz  po  ulicy Polanki.

Studenci przygotowali komunikaty o wydziałach i akademikach studenckich, o ogrodzie botanicznym i jego osobliwościach oraz zabytkach architektury i przyrody na ulicy Polanki. W programie znalazł się czas na hot dogi w „Żabce” i odpoczynek w pięknym ogrodzie Centrum Ekumenicznego sióstr Brygidek. Świadectwem tego udanego przedsięwzięcia są zdjęcia.

Data publikacji: poniedziałek, 15. Listopad 2021 - 09:51; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. Listopad 2021 - 09:55; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski