Kursy wyrównawcze dla studentów I roku - zapisy!

!! Uwaga Studentki i Studenci I roku studiów stacjonarnych !!

Na początku listopada tego roku Ministerstwo Edukacji i Nauki zaoferowało uczelniom wyższym 30-godzinne kursy wyrównawcze dla studentów I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia, które muszą być zrealizowane do końca tego roku akademickiego. W przypadku naszego Wydziału oznacza to, że mogą się one najwcześniej rozpocząć 15 listopada 2021 roku i powinny zakończyć się do końca grudnia 2021 roku (z możliwymi drobnymi przesunięciami), zatem chodzi o kursy odbywające się w wymiarze ok. 6 godzin tygodniowo. Kursy są bezpłatne dla studentów i mają stanowić formę przypomnienia/uzupełnienia wiedzy ze szkoły średniej. Uruchomienie kursu zależy od dwóch czynników: a/ zgłoszenia się odpowiedniej liczby studentów (1 grupa = 25 osób; w razie większej liczby zgłoszeń decyduje kolejność zgłoszenia); b/ wyrażenia zgody przez nauczyciela akademickiego na poprowadzenie takich zajęć. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o zadeklarowanie udziału lub odmowę udziału w takich kursach w ankiecie dostępnej pod linkiem, który został do Państwa wysłany drogą mailową.

Data publikacji: poniedziałek, 8. Listopad 2021 - 11:37; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Listopad 2021 - 13:09; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski