Komunikat Dziekana ws. przestrzegania reżimu sanitarnego na Wydziale

W SPRAWIE PRZESTRZEGANIA ZASAD REŻIMU SANITARNEGO NA TERNIENIE

BUDYNKÓW WYDZIAŁU HISTORYCZNEGO UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO

W czasie zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 wszyscy członkowie

społeczności akademickiej Wydziału Historycznego oraz osoby przebywające w budynkach WH zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy ustalonych na czas obowiązywania reżimu sanitarnego. W szczególności studenci i pracownicy Wydziału Historycznego zobowiązani są do:

a/ dezynfekcji rąk przy wejściu do budynków Wydziału Historycznego,

b/ noszenia maseczek zakrywających nos i usta w częściach wspólnych budynków Wydziału Historycznego (np. korytarz, toalety, schody).

Zaleca się również w miarę możliwości, aby podczas zajęć w salach dydaktycznych:

a/ zachować bezpieczny dystans społeczny pomiędzy poszczególnymi uczestnikami tych zajęć;

b/ nosić maseczki,

c/ regularnie wietrzyć pomieszczenia dydaktyczne, najlepiej podczas przerwy między zajęciami.

Data publikacji: czwartek, 7. Październik 2021 - 08:59; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: czwartek, 7. Październik 2021 - 08:59; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski