fbpx Akademia Młodego Badacza - cykl szkoleń | Wydział Historyczny

Akademia Młodego Badacza - cykl szkoleń

Zapraszamy na cykl szkoleń dla studentów, doktorantów i pracowników, związanych z kształtowaniem ich kompetencji badawczych i dydaktycznych pt. "Akademia Młodego Badacza" organizowany przez Czasopismo Progress.

W ramach cyklu zapraszamy na szkolenia (stacjonarne oraz online) podczas których, uczestnikom zostaną przybliżone tajniki m.in. efektywnego pisania tekstów naukowych w języku angielskim, prezentacji wyników badań naukowych, poprawnej komunikacji naukowej czy budowania wizerunku naukowca.

Jedno ze szkoleń pt. "Nowoczesne formy popularyzowania wiedzy naukowej" przeprowadzi dr Wacław Kulczykowski z Wydziału Historycznego UG.

Udział w wydarzeniach jest nieodpłatny dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.

Liczba miejsc podczas warsztatów jest ograniczona. Więcej informacji na: https://progress.ug.edu.pl/akademia-mlodych-badacza-cykl-szkolen/

środa, 6 października 2021 roku, 8:15