Prof. Norman Davies "The Baltic. Tour d’horizon" - wykład otwarty

Zapraszamy wszystkich Zainteresowanych na wykład otwarty prof. Normana Daviesa pt. "The Baltic. Tour d’horizon."

Wykład odbędzie się 8 października o godz. 10.00 w auli 1.46. Zostanie wygłoszony w formule online (live streaming).

Moderatorem wykładu na Uniwersytecie Gdańskim będzie prof. UG, dr hab. Magdalena Nowak.

Wykład odbywa się w ramach konferencji "Gdańsk-Danzig-Gduńsk within the Baltic Borderlands", której organizatorem są członkowie Baltic Geopolitics Network (Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego, International Border Studies Center, Cambridge University, CU - Centre for Geopolitcs), a także Instytut Lecha Wałęsy, Europejskie Centrum Solidarności oraz Muzeum Gdańska.

1  2

Data publikacji: poniedziałek, 4. Październik 2021 - 12:51; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Październik 2021 - 12:51; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski