Uroczyste spotkanie z prof. Andrzejem Grothem

W dniu 7.06.2021 r. miało miejsce spotkanie z wieloletnim pracownikiem naszego Wydziału prof. dr hab. Andrzejem Grothem. Było ono połączone z wręczeniem, dedykowanego Panu Profesorowi na osiemdziesiątą rocznicę urodzin, tomu czasopisma Studia Historica Gedanensia, t. XI (2020), „Od hospitale do szpitala”. W tomie obok licznych artykułów znajduje się także życiorys naukowy Pana Profesora i bibliografia publikacji za lata 1971–2019.

W spotkaniu wzięli udział obok Pana Profesora, dziekan Wydziału Historycznego prof. Arkadiusz Janicki, jeden z licznych doktorów Pana Profesora, prof. Sławomir Kościelak, oraz redaktor wspomnianego tomu czasopisma prof. Rafał Kubicki.

Plurimos annos plurimos… Panie Profesorze!

1

Od lewej: dr hab. Sławomir Kościelak, prof. uczelni; prof. dr hab. Rafał Kubicki;
prof. dr hab. Andrzej Groth; dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. uczelni

Fot. Wacław Kulczykowski

Data publikacji: wtorek, 8. Czerwiec 2021 - 11:16; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Czerwiec 2021 - 11:18; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski