Spotkania dyrekcji Instytutu Historii UG ze studentami

SPOTKANIA DYREKCJI INSTYTUTU HISTORII UG ZE STUDENTAMI

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci, jak co roku władze Instytutu Historii organizują spotkania ze studentami poszczególnych kierunków studiów (tj. Historii, Krajoznawstwa i turystyki historycznej, Niemcoznawstwa, Religioznawstwa), w trakcie których będzie można omówić wszystkie nurtujące Was problemy dotyczące organizacji i procesu kształcenia.  W bieżącym roku spotkania online ( na platformie  MS Teams, linki zostaną przesłane mailowo oraz poprzez Portal Studenta)  odbędą się według następującego planu:

Historia (wszystkie lata SSL/NSL i SSM/NSM) – środa 2 czerwca 2021 roku o godz. 17.00

Krajoznawstwo i turystyka historyczna (wszystkie lata SSL i SSM) – wtorek 1.06. 2021 roku o godz. 17.00

Niemcoznawstwo (wszystkie lata SSL) – czwartek 27 maja 2021 roku  o godz. 15.00

Religioznawstwo (wszystkie lata SSL) – wtorek 1 czerwca 2021 r. o godz. 15.00

Serdecznie zapraszam do udziału w planowanych spotkaniach, jednocześnie nadmieniam, że  każde spotkania będzie nagrywane w celu sporządzenia protokołu, jednakże w samym protokole zagwarantowane zostanie zachowanie pełnej anonimowości. Biorąc udział w spotkaniu wyrażacie Państwo zgodę na nagrywanie Waszych wypowiedzi. W spotkaniu online na platformie MS Teamsa mogą wziąć udział wyłącznie studenci zalogowani na koncie studenckim (….@studms.ug.edu.pl).

Dyrektor Instytutu Historii UG

dr hab. Michał Kosznicki, prof. UG

Data publikacji: piątek, 21. Maj 2021 - 23:05; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: piątek, 21. Maj 2021 - 23:05; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski