Uwaga Studentki i Studenci Instytutu Historii - ankiety!

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci

w dniach 17.05-11.06 2021 roku zostaną udostępnione na Portalu Studenta ankiety elektroniczne pozwalające ocenić stopień satysfakcji z zajęć prowadzonych w bieżącym semestrze na wszystkich kierunkach kształcenia organizowanych przez Instytut Historii UG. Proszę Was o powszechne uczestnictwo we wspomnianym procesie ankietyzacji, w którym zapewniona jest pełna anonimowość i swoboda wypowiedzi. Wasze opinie są istotnym elementem oceny jakości kształcenia na naszej Uczelni. Liczę na Waszą pozytywną odpowiedź i priorytetowe potraktowanie sprawy.

Dyrektor Instytutu Historii UG

Dr hab. Michał Kosznicki, prof. uczelni

Data publikacji: poniedziałek, 17. Maj 2021 - 10:38; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. Maj 2021 - 10:38; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski