fbpx Szkolenia dla studentów z MS Teams | Wydział Historyczny

Szkolenia dla studentów z MS Teams

W ramach projektu ProUG prowadzone są całodniowe szkolenia z MS Teams dla studentów. Ukończenie kursu pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy, a uzyskane kompetencje zostaną potwierdzone certyfikatem. Standardowo podobne kursy obejmują tylko podstawowe funkcje MS Teams, kosztują kilkaset złotych i trwają krócej. Kurs jest w całości finansowany ze środków projektu, zatem dla studentów - darmowy. Zdobyte kompetencje z pewnością okażą się przydatne zarówno podczas studiów, w szczególności podczas przygotowywania pracy dyplomowej, jak i w pracy zawodowej. Kompetencje związane z pracą zdalną, kooperacją w zespołach, współtworzeniem i dzieleniem treści, stają się kluczowe w wielu obszarach życia zarówno prywatnego, jak zawodowego.

Szkolenia prowadzone są w różnych terminach w maju. Więcej informacji o terminie pod linkiem na końcu ogłoszenia.

Szkolenie z MS Teams:

• pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy,
  • uczy pracy zdalnej, kooperacji w zespołach, współtworzenia i dzielenia treści - umiejętności, które stają się kluczowe w wielu obszarach życia zarówno prywatnego, jak zawodowego
  • daje kompetencje przydatne podczas przygotowywania pracy dyplomowej,
  • jest darmowe dla studentów (w całości finansowane ze środków projektu ProUG),
  • obejmuje szerszy zakres wiedzy i umiejętności niż standardowe szkolenia tego typu dostępne na rynku.

Zgłoszenia należy przesyłać korzystając z formularza dostępnego tutaj: https://forms.office.com/r/Gu64uVqJu1

czwartek, 29 kwietnia 2021 roku, 10:08