Warsztaty historii XIX wieku dla studentów

Warsztaty historii XIX wieku

Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego

Warszawa 20-22 VI 2021

Badania nad historią XIX stulecia są kluczowe dla zrozumienia genezy nowoczesności. Spotkanie dwóch światów: tradycyjnego i bardziej nam współczesnego w „epoce pary i elektryczności”, stawia przed historykami i historyczkami szereg wyjątkowych wymagań źródłoznawczych i' metodologicznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom głębszego rozpoznania narzędzi analitycznych, przydatnych w interpretacjach źródeł z okresu XIX stulecia, zapraszamy do udziału w warsztatach naukowych dla studentek i studentów studiów licencjackich i magisterskich. Bieżąca edycja poświęcona jest namysłowi nad materiałami do studiów nad szeroko rozumianą ikonosferą.

Więcej informacji w załączonym ogłoszeniu.

Załącznik Rozmiar
Program zajęć i informacje dodatkowe 2.82 MB

Data publikacji: poniedziałek, 19. Kwiecień 2021 - 14:47; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Kwiecień 2021 - 14:48; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski