Kurs kultury i języka Chorwacji

The Center for Croatian Studies Abroad działające w ramach Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie w Splicie przyjmuje obecnie zgłoszenia do Letniej Szkoły Języka i Kultury Chorwacji 2021. Szkoła ma za zadanie dostarczyć uczestnikom podstawowej wiedzy o języku i kulturze chorwackiej, różnorodności instytucji kulturalnych i edukacyjnych w Splicie oraz najważniejszych atrakcjach miasta.

Zajęcia rozpoczynają się 28 czerwca i potrwa do 16 lipca 2021 r.: łącznie trzy tygodnie zajęć, w tym dwa wyjazdy terenowe dwa kolejne piątki z rzędu.

Więcej informacji w załączniku.

Inicjatywa organizowana jest w ramach współpracy partnerskiej uczelni grupy SEA-EU.

Załącznik Rozmiar
Broszura informacyjna 582.08 KB

Data publikacji: poniedziałek, 22. Marzec 2021 - 00:37; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Marzec 2021 - 12:36; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski