Wyniki konkursu na "Kronikę roku pandemii"!

Znamy już laureatów konkursu dla studentów Wydziału Historycznego.

Jury w składzie prof. Tadeusz Stegner - przewodniczący i dr Anna Sobecka oraz Katarzyna Zakrzewska (członkinie jury) za najlepszą uznało pracę pana Damiana Laskowskiego (niemcoznawstwo, 3 rok SSL). Doceniono przede wszystkim wnikliwość obserwacji zjawisk społecznych i politycznych, a także rzetelność faktograficzną dającą obraz minionego roku. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną, w wysokości 700 zł, ufundowaną przez Dziekana WH oraz tekst jego zostanie opublikowany w czasopiśmie Studia Historica Gedanensia.

Jury wyróżniło też pracę pana Piotra Jakubowskiego (etnologia, 2 rok SSL) za oryginalność pomysłu na tekst.

Gratulujemy nie tylko laureatom, ale także wszystkim uczestnikom konkursu - studentom etnologii, krajoznawstwa, historii sztuki i niemcoznawstwa.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

Data publikacji: środa, 27. Styczeń 2021 - 11:28; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: środa, 27. Styczeń 2021 - 11:55; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski