Rekrutacja na nową edycję Studiów Podyplomowych Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka

Trwa rekrutacja na nową edycję, od października roku akademickiego 2024/25, Studiów Podyplomowych Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka, na które zapraszają Wydział Historyczny UG, wraz z partnerami: Muzeum Zamkowym w Malborku oraz Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Dwusemestralne studia podyplomowe adresowane są w szczególności do pracowników muzeów, instytucji sprawujących opiekę nad zabytkami wykorzystywanymi do celów turystycznych oraz pozostałych instytucji kultury. Oferta kierowana jest również do wszystkich osób zainteresowanych ochroną i potencjałem turystycznym pokrzyżackiego dziedzictwa kulturowego. To studia dla praktyków przygotowane przez praktyków!

Więcej informacji: Studia Podyplomowe Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka | Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: piątek, 7. Czerwiec 2024 - 08:22; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 7. Czerwiec 2024 - 09:11; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska